Obsada

 Veronica Mary Anderson ( 17 )
 
Na zewnątrz robiłam wrażenie bezproblemowej,  otwartej i dobrze zorganizowanej osoby.  
W środku jednak przypominałam gąsienice w swoim kokonie. Zamotana we własne problemy i lęki.” 
  
Zaczynam zapominać o perspektywie bycia potrzebnym. Potrzebna jest woda, dach nad głową i artykuły higieniczne codziennego użytku. Ludzie tylko bywają użyteczni, przydatni. Ja w tej kategorii jestem szczoteczką do zębów, która wpadła za pralkę trzy lata temu i nikt nie zauważył.Harry Edward Styles ( 19 )


Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. 
Odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. 
Z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, 
od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi.” 

 “Koniec. To był po prostu koniec. Mój koniec, walka, którą przegrałem. Ten jeden cholerny raz chciałem wygrać. I nawet na to nie starczyło mi sił. To ona była podporą, rozumiesz? Gdyby w lesie nie byłoby drzew, nie byłby to las, gdyby góry nie byłyby wysokie nie byłyby górami i tak ja bez niej nie jestem człowiekiem.
Rebakah ( Reb ) Adams ( 19 )

“Is­tnieją ludzie, których cudze po­rażki cieszą bar­dziej niż włas­ne sukcesy.

 
Victoria  ( Vicki ) Taylor ( 19 )

Zgoda, może nie we wszystkim wyglądam fantastycznie, ale nie przeszkadza mi to kochać samej siebie.


Zayn Malik ( 21 )

 Wszyscy strasznie spinamy się , aby być jacyś. Codziennie rysujemy siebie, dolepiamy do siebie klejem kolejne kartki, zdjęcia, wrysowujemy się w ramki, aby poczuć że jesteśmy czymś więcej niż imieniem i nazwiskiem.Louis ( Lou ) Tomlinson ( 20 )

I […] wszystko było wspaniale, bo przecież u każdego „wspaniale” wygląda mniej więcej tak samo. […]
A potem wszystko zaczęło się pieprzyć, co jest dużo ciekawsze, bo u każdego wszystko zaczyna się pieprzyć odrobinę inaczej.
” Niall Horan ( 20 )

 To sentymentalne, ale chcę kogoś mieć. Niestety, nie jest mi to pisane. Jestem samotnikiem, który nie powinien być sam.

 

Liam Payne ( 20 )
 
Chcę zdechnąć jako alkoholik i ćpun, bo wiadomo - używki wyciszają ból…

Matthew ( Matt ) Anderson ( 19 )

 Dystans to czasem jedyny sposób, żeby nie utonąć w morzu ludzkich cierpień i własnej rozpaczy. Dystans jednak wcale nie musi oznaczać obojętności.
  Suzanne ( Suz ) Harvey ( 19 )

Świat to zwierciadło ukazujące każdemu odbicie jego własnej twarzy. Zrób nadąsaną minę, a świat odpowie ci posępnym, nieżyczliwym wzrokiem. Śmiej się z niego i z nim razem, a okaże się przyjemnym i wesołym kompanem.” 


Jessicka ( Jess ) Walker ( 19 )

 Każdy po­winien mieć ko­goś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiado­mo jak dziel­ny, cza­sami czu­je się bar­dzo samotny.
 Agatha ( Aggie ) Rogers ( 19 )

 Musisz spojrzeć prawdzie w oczy, (…), i starać się myśleć pozytywnie.
(…) są miejsca, gdzie kiedyś często się śmialiśmy, płakaliśmy, kłóciliśmy, i kiedy się tam pójdzie i pomyśli o tych wszystkich pięknych chwilach, staja się bliższe. Można się cieszyć miłością, którą się miało, zamiast się przed nią ukrywać.


Michael ( Mike ) Foster ( 20 )

 Bóg nam robi kawał, żeby nie było za nudno, myśli sobie „Wszystko macie wporzo, więc dopierdolę wam ciągłe egzystencjalne lęki, żeby nie było, że macie raj na ziemi”.


Hannah ( Hann ) White ( 19 )

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.” Judy ( Jo ) Bennett ( 19 )

Czasami piękno potrzebuje trochę niedbalstwa, by mogło właściwie zaistnieć.


Christian ( Chris ) Clark ( 20 )
 
 Umiem dostrzec, że życie ma swoje wspaniałe momenty. Z pewną dozą obiektywizmu mogę skonstatować, że jest ono na przykład dość piękne. I szczodre. Czysto po akademicku potrafię pojąć, że daje ono wiele. Przykro mi tylko, że osobiście uważam je za zasrane.


Alice ( Alie ) Baker ( 19 )

 Duma związana jest z tym, co co sami o sobie myślimy, próżność zaś z tym, co chcielibyśmy, żeby inni o nas myśleli.Josephine Powell ( 72 )

 Tak właśnie robią młodzi ludzie. Ciągle na coś czekają. Wydaje im sie, że życie jeszcze się nie zaczęło. Że zacznie się za tydzień, za miesiąc, ale jeszcze nie teraz. A potem nagle człowiek robi się za stary i wtedy zadaje się sobie pytanie, czym było całe to czekanie. Ale wtedy jest już za późno. Anne Styles ( 41 )

 Po prostu będę cię kochać, czy tego chcesz, czy nie.


Margaret Anderson ( 40 )

 Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.

Thomas Turner ( 42 )

 Los bowiem już na początku tak zapowiedział: Masz tu troszeczkę i nie w najlepszym gatunku, tylko tyle i takie, a teraz radź sobie sam.


Robert Anderson ( 44 )

 Uczci­wy idealis­ta dąży do for­sy. Pieniądze to wytłoczo­na w monecie wol­ność. A wol­ność to życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz